Přejít na:

https://cz.clean-forte.com

Stav stránek ke dni 29. 4. 2022 29. 4. 2022
Nabízené potraviny:

Clean Forte

Popis stránek:

Stránky https://cz.clean-forte.com jsou v českém jazyce. Nabízený produkt je možné koupit za české koruny. Na stránkách je nabízen výrobek proti parazitům Clean Forte.

Na co si dát pozor:

1) Na webových stránkách nejsou uvedeny žádné obchodní podmínky, spotřebitel tedy při objednání výrobku neví s kým a za jakých podmínek uzavírá smlouvu.

2) Na webových stránkách není uveden žádný kontakt (pouze e-mail CLEAN_FORTE_ORDESR@CZ.CLEAN-FORTE.COM ).  

3) Webové stránky uvádí, že nabízený produkt je léčivem, přičemž se jedná o potravinu (doplněk stravy).  

4) Na webových stránkách chybí povinné informace o potravině a jsou zde uvedeny tzv. „léčebná“ a zdravotní tvrzení v rozporu s právními předpisy.

5) Provozovatel webových stránek na nich používá nekalé obchodní praktiky.

6) Spotřebitel vyplní objednávkový formulář (jméno a telefonní číslo). Poté je kontaktován z telefonní linky, aby potvrdil objednávku a sdělil údaje pro doručení zásilky.

7) Internetová doména clean-forte.com je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je pravděpodobně subjekt z Německa (viz https://www.whois.com/whois/clean-forte.com).

8) Vzhledem k tomu, že webové stránky byly registrovány mimo území ČR a subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se rovněž nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

 

Referenční číslo: W22-000009-SZPI-CZ