Přejít na:

https://jnahai.com/vycistete-si-cevy-sami-tak/?gclid=EAIaIQobChMIidPoqdry9gIVg8u7CB3FugGcEAEYASAAEgL0vvD_BwE

Stav stránek ke dni 20. 4. 2022 21. 4. 2022
Popis stránek:

Webové stránky jsou v českém jazyce. Je zde nabízen výrobek UltraCardio, který údajně čistí cévy a normalizuje krevní tlak.  

Na co si dát pozor:

1) Nabízený výrobek vzbuzuje dojem, že je léčivým přípravkem. Ve skutečnosti se jedná o potravinu (doplněk stravy). 

2) V textech na webových stránkách jsou v souvislosti s výrobkem UltraCardio používána tzv. léčebná tvrzení a neschválená zdravotní tvrzení o nabízené potravině v rozporu s právními předpisy.

3) Na webových stránkách chybí povinné údaje o nabízené potravině UltraCardio.

4) Provozovatel webových stránek na nich používá nekalé obchodní praktiky.

5) Na webových stránkách nejsou uvedeny žádné obchodní podmínky, spotřebitel tedy při objednání výrobku neví s kým a za jakých podmínek uzavírá smlouvu.

6) Internetová doména jnahai.com je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je subjekt z USA (Super Privacy Service LTD c/o Dynadot, P.O. BOX 701, San Mateo, 94401, California, USA).

7) Spotřebitel vyplní objednávkový formulář (jméno a telefonní číslo). Poté je kontaktován z telefonní linky, aby potvrdil objednávku a sdělil údaje pro doručení zásilky.

8) Vzhledem k tomu, že subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

Referenční číslo: W22-000007-SZPI-CZ