Přejít na:

https://vermixin.newfitomedicine.com/

Stav stránek ke dni 7. 3. 2022 7. 3. 2022
Nabízené potraviny:

Vermixin

Popis stránek:

Stránky https://vermixin.newfitomedicine.com/ jsou v českém jazyce. Nabízený produkt je možné koupit za české koruny. Na stránkách je nabízen výrobek proti parazitům Vermixin.

Na co si dát pozor:

1) Na webových stránkách nejsou uvedeny žádné obchodní podmínky, spotřebitel tedy při objednání výrobku neví s kým a za jakých podmínek uzavírá smlouvu.

2) Na webových stránkách není uveden žádný kontakt.  

3) Webové stránky prezentují výrobek jako léčivý přípravek, ale jedná se o potravinu (doplněk stravy).  

4) Na webových stránkách chybí povinné informace o potravině a jsou zde uvedeny tzv. „léčebná“ a zdravotní tvrzení v rozporu s právními předpisy.

5) Provozovatel webových stránek na nich používá nekalé obchodní praktiky.

6) Spotřebitel vyplní objednávkový formulář (jméno a telefonní číslo). Poté je kontaktován z telefonní linky, aby potvrdil objednávku a sdělil údaje pro doručení zásilky.

7) Internetová doména newfitomedicine.com je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je subjekt z Ukrajiny (viz https://www.whois.com/whois/newfitomedicine.com).

8) Vzhledem k tomu, že webové stránky byly registrovány mimo území ČR a subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se rovněž nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

Referenční číslo: W22-000005-SZPI-CZ