Přejít na:

https://cz.wortex-official.com/

Stav stránek ke dni 7. 2. 2022 7. 2. 2022
Nabízené potraviny:

Wortex

Popis stránek:

Stránky https://cz.wortex-official.com/ jsou v českém jazyce. Nabízený produkt je možné koupit za české koruny. Na stránkách je nabízen výrobek proti parazitům Wortex.

Na co si dát pozor:

1) Na webových stránkách nejsou uvedeny žádné obchodní podmínky, spotřebitel tedy při objednání výrobku neví s kým a za jakých podmínek uzavírá smlouvu.

2) Na webových stránkách není uveden žádný kontakt (pouze e-mail sale@cz.wortex-official.com).  

3) Webové stránky uvádí, že nabízený produkt je léčivem, přičemž se jedná o potravinu (doplněk stravy).  

4) Na webových stránkách chybí povinné informace o potravině a jsou zde uvedeny tzv. „léčebná“ a zdravotní tvrzení v rozporu s právními předpisy.

5) Provozovatel webových stránek na nich používá nekalé obchodní praktiky.

6) Spotřebitel vyplní objednávkový formulář (jméno a telefonní číslo). Poté je kontaktován z telefonní linky, aby potvrdil objednávku a sdělil údaje pro doručení zásilky.

7) Internetová doména wortex-official.com je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je subjekt z Islandu (viz https://www.whois.com/whois/wortex-official.com).

8) Vzhledem k tomu, že webové stránky byly registrovány mimo území ČR a subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se rovněž nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

Referenční číslo: W22-000003-SZPI-CZ