Přejít na:

www.flexa-plus.cz

Stav stránek ke dni 18. 2. 2019 21. 2. 2019
Nabízené potraviny:

Flexa Plus

Popis stránek:

Webové stránky www.flexa-plus.cz jsou v českém jazyce. Nabízený produkt je možné koupit za české koruny. Na stránkách je nabízen výrobek Flexa Plus určený k redukci hmotnosti. Při objednání produktu je spotřebitel přesměrován na URL adresu https://webmoneysaver.com/420/flexaplus/order_page.php, kde se nachází objednávkový formulář.   

Na co si dát pozor:

1) Na webových stránkách www.flexa-plus.cz není žádný kontakt a nejsou zde žádné obchodní podmínky. Na webových stránkách https://webmoneysaver.com/420/flexaplus/order_page.php je v záložce „Kontakt“ uvedeno pouze telefonní číslo +420 234102147. Ani na těchto webových stránkách nejsou relevantní obchodní podmínky, pouze dokumenty s názvem „Pravidla – Dárek k poukazu“ a „Pravidla – Slevový klub“. Nikde však není uveden název a adresa prodávajícího, tzn. že spotřebitel neví, s kým uzavírá smlouvu.  

2) Webové stránky www.flexa-plus.cz jsou sice registrovány v ČR, ale držitelem doménového jména je Maciej Burzynski z Polska (Lucka 7/9 pok 336, 01-842 Warszawa). Webové stránky  https://webmoneysaver.com/420/flexaplus/order_page.php jsou registrovány mimo ČR a jediným údajem o držiteli doménového jména je dle databáze https://www.whois.com/whois/ e-mail: info@domain-contact.org.

3) Na webových stránkách www.flexa-plus.cz jsou používány nekalé obchodní praktiky.

4) Na webových stránkách www.flexa-plus.cz chybí povinné informace o potravině a jsou zde uváděna tzv. „léčebná tvrzení“ v rozporu s právními předpisy.

5) Vzhledem k tomu, že subjekty spravující uvedené internetové domény se pravděpodobně nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovatelům těchto webových stránek velmi omezené. 

Referenční číslo: W19-000030-SZPI-CZ