Přejít na:

https://oderisi.holidayhome-profi.com/gug/oip/oip.php

Stav stránek ke dni 03.08.2023 03.08.2023
Popis stránek:

Webové stránky jsou v českém jazyce. Je zde nabízen výrobek KETO DIET, který je používán jako přípravek na hubnutí.  

Na co si dát pozor:

1) Nabízený výrobek vzbuzuje dojem, že je léčivým přípravkem. Ve skutečnosti se jedná o doplněk stravy (tedy o potravinu). 

2) V textech na webových stránkách jsou v souvislosti s doplňkem stravy KETO DIET používána tzv. léčebná tvrzení a neschválená zdravotní tvrzení o nabízené potravině v rozporu s právními předpisy.

3) Provozovatel webových stránek na nich používá nekalé obchodní praktiky (Osoba uváděná na webových stránkách nikdy nerealizovala prezentovaný rozhovor a nepropagovala zmiňovaný produkt. Uvádění neexistující instituce a osoby.)  

4) Na webových stránkách nejsou uvedeny žádné údaje o jejich provozovateli.

5) Webové stránky užívají neoprávněně logo „BLESK.CZ“ a imitují tyto internetové stránky.

6) Internetová doména holidayhome-profi.com je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je subjekt z Izraele.

7) Spotřebitel vyplní objednávkový formulář (jméno a telefonní číslo). Poté je kontaktován z telefonní linky, aby potvrdil objednávku a sdělil údaje pro doručení zásilky.

8) Vzhledem k tomu, že subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

 

Referenční číslo: W23-000020-SZPI-CZ